گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان

 دانش آموزان استان اصفهان ، در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد کشور، موفق به کسب مقام اول شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مهران اسدی رئیس گروه بررسی محتوای آموزشی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت : این جشنواره با اهدافی همچون دستیابی به توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و تولید محتوای چند رسانه‌ای متناسب با نیاز معلمان و دانش‌آموزان و بهره‌گیری هوشمندانه در فرآیند تدریس، یادگیری توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش محوری در نیل به وضع مطلوب برگزار شد.
 

وی در تشریح روند فعالیت‌های سال 98 این جشنواره گفت:  در مرحله اول 5306 اثر در شبکه ملی رشد ثبت نام کردند که در حدود 4969 اثر به مناطق و نواحی  استان تحویل داده شد .پس از داوری آثار در مناطق و نواحی 753 اثر به دبیرخانه استانی واصل گردید .

وی افزود: در مرحله دوم پس از ارزیابی آثار توسط گروه‌های داوری در استان حدود 22 اثر به عنوان منتخبین استانی به مرحله کشوری راه یافتند. لازم به توضیح است در کل کشور 19 اثر حائز  رتبه و 30 اثر به عنوان آثار قابل تقدیر معرفی گردیدند. از میان 19 اثر حائز  رتبه سهم استان اصفهان کسب دو مقام اول توسط رضا جلالی و مینا حیدری در گروه دانش آموزان و هنرجویان بود و در میان 30 اثر قابل تقدیر مریم ستایش فر، ابوالفضل محمدی، علی خلیلی  به ترتیب در بخش فرهنگیان، هنرجویان و دانش آموزان معرفی گردیدند.

 

 
شبکه آموزشی تربیتی رشد  www.roshd.ir